روانشناس خانواده-۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

هزینه روانشناس خانواده:

هزینه جلسه مشاوره با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه کار مشاورین میتواند تا حدودی متفاوت باشد. جهت اطلاع از هزینه ها به شماره های مرکز تماس بگیرید. جلسات مشاوره به صورت نیم ساعته میباشد. مشاوره در تمامی ایام هفته از ۹ صبح تا ۹ شب امکان پذیر است.

تلفن روانشناسی خانواده:

جهت برقراری ارتباط با مشاورین مرکز با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید. در صورت عدم پاسخگویی در خارج از زمان مشاوره با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ با ما در ارتباط باشد.

در این مرکز مشاوره خانواده-ازدواج-کودک- نوجوان شخصیت – فردی – شغلی – اعتیاد و تحصیلی نیز انجام میشود. جهت تنظیک وقت مبحث مورد بحث را اعلام نمایید. تا با متخصص همان حوزه جلسه مشاوره داشته باشید.

آدرس روانشناس خانواده:

مرکز مشاوره نیاوران واقع در نیاوران نبش چهارراه مژده میباشد. به دلیل شرایط فعلی ویروس کرونا و به جهت پیش گیری از بیماری جلسات مشاوره به صورت آنلاین و تلفن امکان پذیر است.

روانشناس خانواده

هزینه مشاوره:

هزینه جلسات مشاوره تلفنی به مراتب کمتر از جلسات حضوری و قطعا برای شما به صرفه تر است. در جلسات بعدی پرونده شما توسط همان روانشناس قبلی پیگیر میشود. در صورت عدم رضایت میتوان پرونده شما را به روانشناس دیگری ارجاع داده میشود.

این مرکز با همکاری روانپزشک،روانسنج و نوروتراپیست دایر میباشد. در صورت نیاز به انجام دارودرمانی پرونده به روانپزشک مرکز اراجاع داده میشود. در صورت نیاز به انجام تست روانشناسی پرونده به روانسنج ارجاع داده میشود.

بهترین روانشناس خانواده:

این مرکز با همکار بهترین روانشناسان آماده ارائه خدمات به شما میباشد. در صورت عدم پاسخگویی با شماره موبایل تماس بگیرید و یا پیام دهید.

مشاوره خانواده

مشاوره ازدواج

مشاوره کوک و نوجوان

مشاوره اعتیاد

مشاوره فردی

مشاوره شخصیت

مشاوره شغلی

مشاوره تحصیلی

تمامی مشاوره ها به صورت خصوصی و کاملا محرمانه انجام میشود . تمامی مشاوره های روانشناس خانواده به صورت کاملا تخصصی انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *