روانشناس فردی

روانشناس فردی-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

روانشناس خانواده و ازدواج:

در این مرکز مشاوره در زمینه خانواده و ازدواج نیز انجام میشود . مشاوره ازدواج همراه با تست شخصیت میباشد. پس از مصاحبه بالینی میزان پایداری رابطه سنجیده میشود .مشاوره خانواده نیز در جهت حل مسائل بین اعضای خانواده بسیار کاربرد دارد .

روانشناسان این مرکز دارای مرکز دکترای تخصصی در زمینه های مختلف روانشناسی میباشند . روانشناسی کودک و نوجوان نیز انجام میشود . از جمله روش های درمنی در مورد کوردک نورفیدبک میباشد .

روانشناس فردی ماهر:

متخصصین روانشناس فردی در این مرکز همه روزه به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان میباشند. جهت اطلاع از هزینه جلسات به مرکز تماس بگیرید . هزینه جلسات به صورت هر نیم ساعت محاسبه میگردد .

در صورت نیاز به ادامه جلسه میتوانید جلسه یکساعته رزرو نمایید . مشاوره اعتیاد- شخصی – تحصیلی – شغلی و…

۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در صورت عدم پاسخگویی پیامک نیز پاسخ داده میشود . مشاوره از طریق تمامی نرم افزارهای در دسترس نیز امکان پذیر است. به دلیل شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی مشاوره به صورت حضوری امکان پذیر نمیباشد.

در صورت نیاز به مشاوره گروهی مکالمه به صو رت کنفرانس برگزار میگردد. مشاوره خانواده – ازدواج – کودک – نوجوان- شخصیت – اعتاید – تحصیلی – شغلی و…۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

روانشناس فردی به حل تعارضات به وجود آمده در کودکی شما میپردازد. مشکلات شما را ریشه یابی میکند. در جهت حل مسائل شما راهکار میدهد. روانشناس فردی میتوانید در جهت حل تمامی مسائل شما همکاری نماید. چرا که اطلاعات کافی از شما و شخصیت شما دارد . انجام تیت شخصیت کامل نیز جهت شناخت بیشتر از خود عالی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *