مشاوره ازدواج اقدسیه

مشاوره ازدواج اقدسیه-۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

Posted on Posted in دسته‌بندی نشده, مشاوره خانواده

مرکز مشاوره ازدواج اقدسیه با شماره تماس ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ پاسخ گو به سوالات شما میباشد. مشاوره ازدواج اقدسیه مشاوره قبل و بعد از ازدواج است.که به صورت تلفنی و حضوری ۲۴ ساعته پاسخ گو میباشد. مشاوره ازدواج مشاوره قبل و بعد از ازدواج میباشد.مشاوره ازدواج داراس ازمون های شخصیت و تست های روانشناسی میباشد.

مشاوره ازدواج اقدسیه به صورت فردی و دونفره برای زوج انجام میشود.دکتران ما مشاوره تلفنی هم به شما میدهند. تمامی دکتران  مشاوره ازدواج دارای مدرک دکترای روانشناسی در زمینه ازدواج هستند. جهت هماهنگی با مطب میتوانین یک روز قبل تماس بگیرین. برای حضور در مشاوره ازدواج با شماره ما تماس بگیرینو شماره های مطب  داخل سایت قرار داده شده.

مشاوره ازدواج اقدسیه
مشاوره ازدواج اقدسیه

مشاوره ازدواج اقدسیه در جهت بهتر شدن رابطه بعد از ازدواج هم کمک میکند.مشاوره ازدواج به شما در انتخاب همسر مناسب با توجه به اخلاق و روحیات شما کمک میکند.ما در مشاوره ازدواج با تست ها و ازمون های فردی از شما اطلاع حاصل میکنیم. باتوجه به تست های مشاوره ازدواج سعی در شناخت همسر شما میشود.

 

شماره های مشاوره ازدواج اقدسیه

برای هماهنکی با شماره های ازدواج با شماره های سایت تماس بگیرین. همین طور با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ ویا ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرین.مشاورین مشاوره ازدواج به صورت شبانه روزی پاسخ گو میباشند. در روزهای تعطیل با مشاورین مشاوره ازدواج میتوانین تماس بگیرین.

دکتران مشاوره ازدواج اقدسیه

دکتران مساوره ازدواج  دارای سوابق و پرتجربه در این زمینه هستند.دارای مدرک دکترا در روانشانی ازدواج هستند.میتوانین با صحبت با دکتر وقت جلسه بعد را با پرونده خود باهمان دکتر بگیرین. برای اطلاع از دکتران مشاوره ازدواج نام دکنران ما را در گوگل سرچ کنین.هزینه دکتران ما باتوجه به مصوبه مشاوران تعین شده.

تست های مشاوره ازدواج اقدسیه

مادر مرکز مشاوره ازدواج  تست های شخصت فردی و زوج و هوش داریم.برای انجام تست های مرکز مشاوره ازدواج با ما تماس بگیرین. دکترا بنا به نتیجه تست ها به شما بهترین مشاوره را ارائه میدهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های سایت تماس بگیرین. تست ها برای افسردگی و اضطراب هم میباشد. مشضاوره ازدواج برای بعد از ازدواج تست های فردی هم دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *