مشاوره کودک بیش فعال-۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

Posted on Posted in بهترین مشاوره خانواده, دسته‌بندی نشده

مرکز مشاوره کودک بیش فعال با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ و یا ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲برای هماهنگی حضوری و تلفنی تماس بگیرین.برای بیش فعالی کودکان و کنترل هیجانات با ما باشین.مادر مشاوره کودک بیش فعال شما به شما اموزش های لازم برای گذر از این مرحله سنی را میدهیم. برای پیش گییری از مشکلات خود با کودکانتان با ما تماس بگیرین. ما از طریق مشاوره کودک پیش فعال شما زاه های برخورد به شمارا در مواقع حساس اموزش میدهیم.

دوره مشاوره کودک بیش فعال پیش شما اگر از نظر مشاور نیاز به روانپزشک باشد به شما معرفی میشود. ما در مرکز مشاوره کودک بیش فعال به شما مشاوره تلفنی هم میدهیم.برای اطلاع از نزدیک ترین مکان مرکز ما به خودتان با ما تماس بگیرین. متخصین ما بعد از مشاوره از طریق تلفن بهترین روش درمانی را ارائه میدهندبرای اطلاع از دکتران مرکز مشاوره کودک پیس فعال میتوانید بعد از تماس با مرکز نام دکترانرا دزر کوکل سرچ کنین.

مشاوره کودک بیش فعال
مشاوره کودک بیش فعال

دکتران مشاوره کودک بیش فعال

دکتران مرکز ما دارای دکترای روانشناسی در این زمینه میباشند. شما سوابق و سن و تحصیلات انهارا میتوانید در گوگل سرچ کنین. تمامی دکتران ما با جذید ترین متد روز برای پیشگیری از مشکلات شما را در اختیارتان میگذارن. برای اطلاع از مکان ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیریرن. دکتران مرکز مشاوره کودک پیش فعال شما تشخیص پیش فعالی را از طریق تست ها و ازمون ها شناسایی ودرمان میشود. برای کسب اطلاع بیشتر از روش کار ما با شکاره های سایت تماس بگیرین.

ادرس و شماره های مشاوره کودک بیش فعال

برای کسب اطلاع از نزدیک ترین مرکز مشاوره کودک بیش فعال خودتان با ما تماس بگیرین. ادرس ما تهران نیالوران چهارراه مژده نبش نجابت جو پلاک ۳۵۲ میباشد. برای کسب اطلاع و وقت باشماره های سایت تماس بگیرین. شماره مرکز ما ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ ویا ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲تماس بگیریرن.مرکز ما بهد صورت ۲۴ ساعته پاسخ گویه سوالات شما میباشد. شما میتوانید همه روزه حتی روز های تعطیل با ما تماس بگیریرن.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *