نوروفیدبک نیاوران

نوروفیدبک نیاوران-۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

Posted on Posted in بهترین مشاوره خانواده, دسته‌بندی نشده

مرکز نوروفیدبک نیاوران واقع در تهران نیاوران چهارراه مژده نبش نجابت جو میباشد. برای هماهنگی با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرین.مرکز نوروفیدبک نیاوران  میتواند نقش بسزایی در توانمندی تحصیلی دانش اموزان به ویژه در مقطع کنکور داشته باشد. نوروفیدبک کمک به کشف و رفع ضعف های مهارت های شناختی میباشد. نوروفیدبک کمک به درک بهتر نسبت به رشتع تحصیلی مورد نظر دارد.مرکز نوروفیدبک جهت هماهنگ سازی توانایی های فرد با علایقش میباشد.

نوروفیدبک نیاوران سبب بالابردن ظرفیت و توانایی حافظه فعال فرد میشورد.نوروفیدبک به شما جهت تقویت عملکرد فر در مراجعه با سوالات تستی را دارد.نوروفیدبک سبب حذف اظطراب در هنگام مطالعه میشود.نوروفیدبککمک به ارام سازی فرد میکند.همین طور ایجاد شرایط مناسب جهت برنامه ریزی میکند.ما در مرکز مشاوره نوروفیدبکسعی در تقویت عضلات و ماهیچه ها ذهن را داریم.در نوروفیدبک شماقدرت تصویرسازی که کمک حائز اهمیتی در روند تحلیل و پاسخ به سوالات امتحانی را تقویت میکند. در مرکز نوروفیدبک سعی در ذخیره سازی وبازیابی حافظه را داریم.

نوروفیدبک نیاوران
نوروفیدبک نیاوران

نوروفیدبک نیاوران چیست؟

مرکز نوروفیدبک نیاوران میتواند نقش بسزایی در توانمندی تحصیلی دانش اموزان به ویژه در مقطع کنکور داشته باشد. کمک به کشف و رفع ضعف های مهارت های شناختی میباشد. نوروفیدبک کمک به درک بهتر نسبت به رشتع تحصیلی مورد نظر دارد.مرکز نوروفیدبک جهت هماهنگ سازی توانایی های فرد با علایقش میباشد. نوروفیدبک سبب بالابردن ظرفیت و توانایی حافظه فعال فرد میشورد.ن شما جهت تقویت عملکرد فر در مراجعه با سوالات تستی را دارد. سبب حذف اظطراب در هنگام مطالعه میشود.نوروفیدبک نیاوران کمک به ارام سازی فرد میکند.همین طور ایجاد شرایط مناسب جهت برنامه ریزی میکند.ما در مرکز مشاوره نوروفیدبک  سعی در تقویت عضلات و ماهیچه ها ذهن را داریم.در نوروفیدبک  شماقدرت تصویرسازی که کمک حائز اهمیتی در روند تحلیل و پاسخ به سوالات امتحانی را تقویت میکند. در مرکز  سعی در ذخیره سازی وبازیابی حافظه را داریم.

شماره و ادرس نوروفیدبک نیاوران

برای هماهنگی با مرکز میتوانید با شماره هایی که در سایت قرار گرفنه نماس بگیرین. شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرین. ما در مرکز مشاوره نوروفیدبک  به صورت ۲۴ ساعته پاسخ گو میباشیم.تمامی روزهای جلسات به عهده خودتون انتخاب میشود که در تمامی ایام هفنته ارائه دهنده بهترین خدمات هستند.ادرس نوروفیدبک در نیاوران چهارراه مژده نبش نجابت جو پلاک ۳۵۲ طبقه واقع میباشد.مرکز نوروفیدبک  سعی در ارائه بهترین مشاوره برای شمارا دارد.و اینکار زیر نظر دکتران روانشناس که در این رشته تحصیل کرده اند انجام میشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *